DaVinci IQ 2 vaporizer amethyst

Neohodnoceno
Dostupnost na dotaz
Kód: 3911/1256
6 190 Kč 5 115,70 Kč bez DPH
DaVinci IQ 2 vaporizer amethyst
Neohodnoceno

Nový kapesní vaporizér DaVinci IQ 2 přináší oproti předchozímu, velmi úspěšnému modelu několik vylepšení. IQ2 umožňuje nejen přizpůsobit své zážitky přesnou teplotou a nově nastavitelným průtokem vzduchu, ale také vám umožňuje prostřednictvím aplikace spočítat a zobrazit, kolik aktivních látek získáte z každého potáhnutí a z jedné seance. Samozřejmostí je vyměnitelná baterie typu 18650.

Stejně jako jiné vaporizéry DaVinci je IQ 2 vyroben z kvalitních materiálů a komponent. Bylinky se nestýkají s kovovými nebo plastovými částmi vaporizéru, ani neznečišťují chuť. Cesty výparu jsou vyrobeny ze zirkonu a keramiky, což zajišťuje bezprecedentní čistotu a chuť.

Nová funkce Air Dial umožňuje nastavit průtok vzduchu, díky čemuž si můžete vychutnat výpar až o 50% chladnější. Pokud snížíte proud vzduchu dostanete hustší výpar.

Nyní je možnost vaporizovat i extrakty.

Funkce In-App Dosage Calculation - kalkulace množství účinných látek v potáhnutí a z celé seance. Funguje přes aplikaci v mobilním telefonu.

Přehledné informace

Výrobce: ORGANICIX LLC Las Vegas Nevada

Čas nahřívání: téměř okamžitě do minuty

Nastavitelná teplota: 121 - 221 C

Doba nabíjení: cca 3 hodiny, ale po delším používání i více

Difuzér: Ne

Typ baterie: Lithium-Ion 18650 - vyměnitelná

Výdrž baterie: nový cca 1,5 hodiny

Nabíjení: elektrické

Barevná varianta: fialová

Země původu: Čína, design USA

Údržba: jednoduchá

Záruka: 10 let

PLUSY vaporizeru: Precizní elektronické ovládání, Vysoce efektivní teplotní výměník, Bezdrátové Bluetooth multifunkční aplikace na chytrý mobilní telefon, kvalita výparu, jednoduchost používání, portabilita, vyměnitelná baterie, nové funkce Air Dial a In-App dosage Calculation

MÍNUSY vaporizeru: zatím neznáme

Doplňkové parametry

Kategorie: Da Vinci
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: